Про готель

Наш міні-готель знаходиться в прекрасному місці і має ряд переваг для затишного відпочинку в Затоці на березі Чорного моря.

Пляж починається відразу у Вашого номера великий і широкий!
Море тепле і ласкаве, у нас завжди мінлива течія, що забезпечує постійну циркуляцію води. І коли морська вода ще не прогрілася, біля нас вона тепла за рахунок сусідства з теплим прісноводним лиманом. Купатися у нас можна з квітня по жовтень.

Пляж є візитною карткою Затоки. Це одне з кращих місць для активного відпочинку або для подорожі з дитиною. Протяжність піщаної смуги 10 км, а ширина 100 метрів, що дозволяє тут розміститися всім бажаючим. Тут вам і спортивно-розважальні ігри, і сервіс, і лежаки з шезлонгами. Дно моря дрібне, що ідеально підходить для відпочинку з маленькими дітьми. Дорослі можуть покататися на “банані”, катамарані і скутері або ж розслабитися в найближчому барі.

Багато хто приїжджає оздоровитися, оскільки наша місцевість славиться високою концентрацією йоду. Змішання солоної і прісної води створює високий ступінь її мінералізації з наявністю великої кількості корисних елементів. Повітря збагачене киснем, солями брому, йоду і хлору. Від надлишку кисню спочатку Вас може долати сонливість. Не хвилюйтеся, відпочинок ви не проспите!
До нас приїжджають люди з проблемами щитовидної залози, легенів, бронхів, з головними болями, з хронічною втомою або депресією. Ефект колосальний, оскільки вони приїжджають знову і знову.

Ми знаходимося на приватній закритій території, зберігаючи Вашу безпеку і спокій. Численні бари і дискотеки знаходиться поза зоною чутності, що забезпечить Вам комфортний і спокійний відпочинок і сон під ласкавий шум прибою

Бари, дискотеки, атракціони, магазини та ринки в крокової доступності – в 10-15 хвилинах прогулянковим кроком. Причому вибір величезний і навряд чи Ви встигнете вивчити всі варіанти. Найближчий магазин в кінці кварталу.

Риболовля в Затоці на Дністровській банці – чудове заняття для тих, хто бажає відпочити далеко від міської суєти.
До послуг рибалок ми надаємо швидкохідний катер & nbsp; оснащений GPS навігатором, з досвідченим капітаном на борту. Також є снасті які ми надаємо безкоштовно.
Риболовля на Дністровській банці славиться своїм клюванням. За оцінками опитаних рибалок один улов може скласти більше 7 кілограм. Це єдине місце на узбережжі де цілий рік завжди є риба. У Чорному морі водяться такі риби як камбала, ставрида, бички, оселедець, катран, кефаль, горбиль, морський йорж, морський карась, морський скорпіон.

Comments are closed.