Екскурсії

Білгород-Дністровська фортеця 

Білгород-Дністровська фортеця
Всього в 25 км від готелю розташована знаменита Білгород-Дністровська фортеця, яка є однією з найбільш збережених на території України. Своїми розмірами вона перевершує всі подібні фортифікаційні споруди країни. Загальна площа території фортеці 9 га. Якщо неспішно обходити фортецю, потрібно від 3 до 5 годин. На території фортеці діє музей, в якому зібрані археологічні розкопки древньої Тіри, Аккермана і фортеці.
Якщо Ви побуваєте в фортеці під час проведення Лицарського турніру то перед Вашим поглядом постане справді чудове видовище. Реконструкція лицарських боїв, як один на один, так і групових. Точне відтворення костюмів середньовічних воїнів, починаючи від шоломів, закінчуючи старовинним шкіряним взуттям (кольчуги та іншої амуніцією). Безумовно Ви зможете не тільки спостерігати за битвами на сокирах, рапірах, мечах, булавах, а й сфотографуватися з лицарями і потримати в руках їх важке стальну зброю.
Під час турніру на території фортеці організовані різні майстер-класи. Ви хочете викувати меч, навчитися гончарній майстерності, ткацтва, стріляти з арбалета або лука? Все це і багато іншого Вас чекає під час екскурсії в Білгород-Дністровську фортецю.
 
Центр культури вина Шабо 

Центр культури вина Шабо
Проїхавши 20 км Ви потрапите в Центр культури вина Шабо
«Центр культури вина Шабо» розташований безпосередньо на місці виробничого комплексу компанії «Шабо», в одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, традиції якого були закладені ще в античні часи. Під час екскурсії Ви відвідаєте старовинний «Королівський підвал», створений понад 200 років тому французько-швейцарськими переселенцями, величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів, унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом і методом Шарма, незвичайний музейний лабіринт з його древніми міфами про вино і багато іншого.
 
Святе джерело Іоанна Сочавського 

Святе джерело Іоанна Сочавського
Це джерело в народі називають «Параска криниця», «Свята криниця», «Джерело Параски». Святий мученик Іоанн Сочавський – покровитель моряків і торговців, за переказами, брав з нього воду. Тепер джерело іменується в його честь. Вважається, що вода з джерела допоможе при шлункових, серцевих недугах, вгамує біль у вухах, зубах і в голові та інших недугах. Влаштована велика купіль, вода в ній становить 4-6 градуси, але не зафіксовано жодного випадку захворювання.
 
Вечірні екскурсії на теплоході. 

Морська екскурсія
Щовечора з центру Затоки виходить теплохід на якому Ви зможете здійснити незабутню прогулянку по Білгород-Дністровському лиману. Ніщо не допоможе Вам так розслабитися і отримати масу яскравих емоцій, як прогулянки на теплоході. Ви зможете насолодитися морським бадьорим повітрям і можливо побачити сімейство дельфінів.

Comments are closed.